Dane adresowe:

Dicom Spółka Cywilna

Marcin Warzocha, Włodzimierz Fiłatow

al. Armii Krajowej 61

50-541 Wrocław


Opis działalności:

Porcelana Lubiana, sztućce Gerlach, Gerpol i Amefa, Noże Kuchenne Gerlach i Fiskars, Garnki oraz naczynia Elo, szkło Krosno.

 

Firma nasza istnieje na rynku od 2008 roku. Nasze początki stawialiśmy w zakresie sprzedaży internetowej na allegro.pl gdzie zdobyliśmy doświadczenie w zakresie dobrej obsługi klienta oraz w kwestii dobrego zabezpieczenia towaru do wysyłki. Nasze konto na allegro istniej do tej pory, aczkolwiek wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów postanowiliśmy otworzyć sklep internetowy, gdzie zaprezentujemy cały nasz asortyment. Sprzedaż na allegro wiąże się z dodatkowymi kosztami związanymi z wystawieniem produktu oraz prowizją od sprzedaży, dlatego w naszym sklepie postanowiliśmy że zamówienia na kwotę powyżej 200 zł będziemy wysyłali na nasz koszt.

Kupując w naszym sklepie masz pewność że zamówiony towar będzie wysokiej klasy. Masz również pewność że zamówienie dojdzie cało. Jeżeli w czasie transportu paczka zostanie uszkodzone to nie musisz się martwić o reklamacje związane z uszkodzeniem przesyłki, gdyż my to zrobimy. Wyślemy do Ciebie ponownie paczkę z elementami uszkodzonymi w czasie transportu a sprawy związane z reklamacją pozostaną na naszej głowie. Słowa moje potwierdzają komentarze zdobyte na allegro.  
 

Katagoria: Sklepy internetowe
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 475  razy.