Narzędzia SKIL na Dzień Budowlańca

Każdy, kto choć raz pracował przy budowie czy remoncie wie, że współpraca z dobrym fachowcem to podstawa sukcesu. 25 września warto więc pamiętać o złożeniu życzeń ekspertom budowlanym.

 

A jeśli jest to osoba z rodziny lub grona przyjaciół – pomyślmy też o prezencie, który pomoże jej w pracy.

 

Wiertarka udarowa na dobry początek każdego remontu

Wiertarka udarowa to jedno z najważniejszych narzędzi dla budowlańca – wygodna i wydajna znacząco ułatwia pracę. Dlatego idealnym prezentem dla każdego specjalisty będzie wiertarka udarowa Skil Masters 6420. Narzędzie poradzi sobie ze wszystkimi rodzajami wymagających prac związanych z wierceniem – dużą moc zapewnia silnik 1000 W.

Wiartarka udarowa skil masters 6420

Wiertarka udarowa Skil Masters 6420. Fot. SKIL

Wiertarka Skil Masters wyposażona jest ponadto w szybko-zaciskowy uchwyt wiertarski 13 mm z blokadą wrzeciona zapewniającą szybką i łatwą wymianę akcesoriów. Wiertarkę można używać z mechanizmem udarowym do wiercenia w murze, a przy zwykłym wierceniu i wkręcaniu można skorzystać z blokady udaru. Przewód zasilający ma aż 4 m i zapewnia dużą swobodę podczas pracy. Narzędzie jest dostarczane w wytrzymałej torbie Skil Masters. To z pewnością doskonały upominek dla każdego profesjonalisty.

 

Ściany idealne – szlifierka, która oszczędzi wiele wysiłku

Wygląd ścian to ważne kryterium oceny jakości prac wykończeniowych, ale doprowadzenie ich do idealnego stanu często jest bardzo pracochłonne. Dlatego każdy fachowiec ucieszy się z prezentu w postaci szlifierki Skil Masters 7520. Narzędzie jest idealne do szlifowania ścian i posadzek przed nałożeniem farby lub lakieru oraz do dokładnego szlifowania płyt gipsowo-kartonowych.

Szlifierka skil masters 7520

Szlifierka Skil Masters 7520. Fot. SKIL

Skil Masters 7520 posiada dużą tarczę szlifierską o średnicy 225 mm, która umożliwia szybką i wygodną obróbkę dużych powierzchni. Dzięki uchwytowi teleskopowemu oraz dodatkowej rękojeści można wydłużyć zasięg narzędzia aż do 220 cm, co pozwala wygodnie szlifować sufity lub wysokie ściany. Ruchoma stopa szlifierska automatycznie dopasowuje się do powierzchni niezależnie od jej wysokości. Za pomocą węża o długości 4 m znajdującego się w wyposażeniu standardowymi oraz dostępnych adapterów w łatwy sposób można podłączyć szlifierkę do odkurzacza i zapewnić czystą pracę.

 

Mieszalnik do farb, zapraw i klejów

Wyzwaniem, z którym mierzą się wszyscy fachowcy, jest uzyskanie odpowiedniej konsystencji zapraw, klejów czy farb. Jest ona często warunkiem powodzenia dalszych prac, dlatego wielkim ułatwieniem w pracy każdego budowlańca będzie Skil Masters 1640.

Ten dwubiegowy, oburęczny mieszalnik z miękkimi uchwytami zapewnia duży komfort i bezpieczeństwo pracy. Silnik o mocy 1600 W oferuje imponującą maksymalną wydajność mieszania, która wynosi aż 90 kg. Elektroniczne sterowanie narzędziem optymalizuje komfort pracy, zapewniając łagodny rozruch, ochronę przed przeciążeniem i stałą prędkość.

Mieszalnik do farb skil masters 1640

Mieszalnik do farb Skil Masters 1640. Fot. SKIL

SKIL Masters 1640 umożliwia dopasowanie prędkości do wykonywanego zadania. Mieszalnik jest wyposażony w przystosowane do dużych obciążeń koła zębate, które zapewniają maksymalne wykorzystanie momentu obrotowego. Posiada też aluminiową obudowę przekładni, która zwiększa jego trwałość. To narzędzie z pewnością ucieszy każdego profesjonalistę.

 

Źródło
 
 

Katagoria: porady dla dbających o udany remont
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2258  razy.