Jak prać drogie ubrania

Dziewięciu na dziesięciu Europejczyków korzysta z pralki co najmniej raz w tygodniu, nie znaczy to jednak, że każdy sobie z nią radzi.

Jedna trzecia mieszkańców Europy zostawia część ubrań w koszu na bieliznę, ponieważ nie wie, jaki jest właściwy sposób ich prania – tak wynika z najnowszego badania przeprowadzonego przez zespół odpowiedzialny za stworzenie nowej, innowacyjnej pralki Samsung Crystal Blue WW10H9600EW WW9000.

Choć trudno w to uwierzyć, nierzadko w koszu na bieliznę leżą nasze najlepsze ubrania. Przygotowany przez Samsung raport na temat prania* pokazuje także, że ponad połowa Europejczyków, którym pralka zniszczyła ubrania, obecnie unika prania, a co dziesiąta rodzina uważa, że ubrania zniszczone podczas prania warte są 120 euro rocznie. Jak wynika z badania, przyczyną uszkodzeń może być brak wiedzy na temat programów dostępnych w pralce, ponieważ z kilkunastu dostępnych opcji przeciętny Europejczyk wykorzystuje z reguły jedynie dwie, czyli pranie w 40 stopniach (66%) oraz pranie szybkie (57%).

ww9000-11.jpg

Samsung WW10H9600EW WW9000 ma także wiele programów specjalnych, odpowiednich do różnych rodzajów tkanin – w tym do wełny i dżinsu. Są też programy przeznaczone do usuwania uporczywego brudu i plam – np. cykl „ Kuchnia” „Cooking & Dining”, który skutecznie poradzi sobie ze plamami z jedzenia. Pralka Samsung WW10H9600E łączy prosty, elegancki design i radość z użytkowania z nadzwyczajną skutecznością prania. Dzięki temu pranie zajmie nam mniej czasu niż dotychczas, a ubrania dłużej wyglądają jak nowe.

ala1570-580x387.jpg

Źródło

 

 
 

Katagoria: porady dla dbających o czystość
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 1229  razy.