Na co zwracać uwagę podczas zakupów lodówki

Sklepy oszalały na punkcie poświątecznych i noworocznych wyprzedaży. Jeśli zawsze wydawało Ci się, że to absolutnie najgorszy czas na zakupy – grubo się mylisz! Dla osób, które chcą zaopatrzyć się w większy sprzęt RTV lub AGD to doskonały czas na upolowanie świetnego sprzętu w niewyobrażalnie niskiej cenie.

 

Jeśli więc od dłuższego czasu zastanawiałeś się nad wymianą swojej starej lodówki, być może właśnie teraz jest najlepszy moment na podjęcie decyzji. Na co zwrócić uwagę podczas tego rodzaju zakupu? Podpowiadamy w najnowszym materiale.

 

Do zabudowy czy wolnostojąca?

Pytanie, które bezpośrednio związane jest z tym, jak wygląda reszta Twojej kuchni. Jeśli do tej pory miałeś lodówkę wolnostojącą, bo Twoje meble nie są dostosowane do lodówki zabudowanej i nie masz w planach również wymiany mebli – wybierz model wolnostojący. Wcale nie musi być od toporny i rzucający się w oczy jeśli tego nie chcesz. Obecnie producenci, tacy jak http://www.lg.com/pl/lodowki, główną wagę przywiązują właśnie do designu swoich produktów. Nic więc dziwnego, że wśród wielu modeli lodówek wolnostojących dostępnych w każdym dużym sklepie AGD znajdziemy nie tylko klasyczne modele, modele bardzo nowoczesne np. czarne i dwudrzwiowe, jak i niezwykle kolorowe, np. czerwone, nawiązujące jawnie do stylistyki retro. Dla każdego zatem znajdzie się coś skrojonego na miarę jego potrzeb.

 

Co to jest klasa energetyczna?

Pamiętajmy jednak, że lodówka to nie tylko zewnętrze, ale przede wszystkim wnętrze. Wybierając podobający Ci się model, zwróć uwagę również ja jego klasę energetyczną. Na co przekładają się bezpośrednio oznaczenia takie jak klasa A+, A++ czy nawet A+++? Przede wszystkim ja oszczędności w Twojej kieszeni! Dzięki sprzętom takiej jakości możesz zaoszczędzić od 20% do 60% zużywanej energii niż kupując urządzenia o niższych klasach!

 

Funkcje dodatkowe

Co jeszcze ma w sobie lodówka? Wszystko uzależnione jest od Twoich potrzeb i zasobności portfela. Możesz wybierać wśród modeli kruszących lód, lodówek z systemami No Frost czy Fresh Frost Free, a także sprzętów wyposażonych w antybakteryjne powłoki z jonami srebra, które uniemożliwiają rozwój pleśni i grzybów, itp. Wybór masz więc ogromny – wystarczy udać się do sklepu i sprawić sobie wymarzony sprzęt, który posłuży przez kolejne lata!

lodowka-lg-wnetrze

 

 
 

Katagoria: porady dla dbających o smaczne jedzenie
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2196  razy.