Kategoria: porady dla budujących

3 czynniki, które wpływają na koszt ogrzewania domu gazem

Korzystanie z ogrzewania gazowego jest obecnie coraz popularniejsze. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ jest ono praktycznie bezobsługowe. Również dzisiaj instalację można wykonać praktycznie w każdej lokalizacji za sprawą zbiorników LPG. Zanim jednak zdecydujesz się na taką inwestycję, sprawdź z nami 3 czynniki, które warunkują koszty ogrzewania domu gazem.

Read More

Wieziemy domek holenderski

Chciałbyś już korzystać z wypoczynku na własnej działce, a tymczasem budowa domku letniskowego wymaga pozwoleń, czasu i pieniędzy. Zanim przystąpisz do budowy, przemyśl zdecydowanie szybsze rozwiązanie.

Read More

Uszczelniacz – jak go wybrać?

Uszczelniacze są stosowane podczas bardzo wielu różnych prac zarówno remontowych jak i budowlanych. Właśnie ze względu na takie różnorodne zastosowanie warto bliżej poznać tę grupę produktów, gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy taka wiedza może nam się przydać.

Read More

Jaki garaż wybrać?

Dla każdego posiadacza auta kluczową sprawą jest jego zabezpieczenie prze złodziejami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W tym celu warto zainwestować w odpowiedni garaż. Jaki wybrać? Przeczytaj poniżej.

Read More
  • 1
  • 2