Kategoria: porady dla budujących

3 czynniki, które wpływają na koszt ogrzewania domu gazem

Korzystanie z ogrzewania gazowego jest obecnie coraz popularniejsze. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ jest ono praktycznie bezobsługowe. Również dzisiaj instalację można wykonać praktycznie w każdej lokalizacji za sprawą zbiorników LPG. Zanim jednak zdecydujesz się na taką inwestycję, sprawdź z nami 3 czynniki, które warunkują koszty ogrzewania domu gazem.

Read More

Wieziemy domek holenderski

Chciałbyś już korzystać z wypoczynku na własnej działce, a tymczasem budowa domku letniskowego wymaga pozwoleń, czasu i pieniędzy. Zanim przystąpisz do budowy, przemyśl zdecydowanie szybsze rozwiązanie.

Read More

Uszczelniacz – jak go wybrać?

Uszczelniacze są stosowane podczas bardzo wielu różnych prac zarówno remontowych jak i budowlanych. Właśnie ze względu na takie różnorodne zastosowanie warto bliżej poznać tę grupę produktów, gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy taka wiedza może nam się przydać.

Read More

Jaki garaż wybrać?

Dla każdego posiadacza auta kluczową sprawą jest jego zabezpieczenie prze złodziejami i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W tym celu warto zainwestować w odpowiedni garaż. Jaki wybrać? Przeczytaj poniżej.

Read More

Okna i drzwi wizytówką twojego domu

Goście zbliżający się do naszego domostwa najpierw zerkają dyskretnie na światło płynące z okien mieszkania, a potem oczekują przed drzwiami na ich otwarcie. Nic więc dziwnego, że właśnie wygląd frontowej części domu stanowi o pierwszym wrażeniu, jakie całość wywrze na przybyszach.

Read More

Zapisz się na newsletter

Email: 

Potwierdż email: 

Nick/pseudonim: 
 

 Kultura na 1 miejscu (raz w miesiącu)

 Dom na 1 miejscu (raz w miesiącu)

 Technika na 1 miejscu (raz w miesiącu)