Zdzierak Skil Tornado 8100

Skil wprowadza na rynek nowe wielofunkcyjne elektronarzędzie, zdzierak Tornado 8100. Urządzenie może być stosowane do usuwania rdzy, starej farby lub na przykład kleju, a także szlifowania i polerowania powierzchni. Tornado 8100 służy do obróbki różnych materiałów: drewna, metalu, szkła, betonu czy kamienia.

 

Fot. Skil

Fot. Skil

Nowy zdzierak marki Skil jest bardzo prosty w obsłudze i pozwala na precyzyjne i jednocześnie szybkie wykonanie pracy. Jego użytkownik z pewnością doceni budowę urządzenia. Wysoko umieszczone otwory wentylacyjne zapewniają skuteczne chłodzenie narzędzia i wysoką wydajność silnika. Z kolei pełną kontrolę nad zdzierakiem oraz komfort pracy gwarantuje ergonomiczny kształt, pasek na rękę, miękki uchwyt i dodatkowa rękojeść pozwalająca na pracę oburącz lub jedną ręką. Prosty system blokady wrzeciona umożliwia natomiast szybką wymianę tarcz szlifierskich i płynne wykonywanie następujących po sobie etapów prac. Skil Tornado 8100 można łatwo podłączyć do odkurzacza. Dzięki temu utrzymanie czystego środowiska pracy, nawet podczas generującego dużo kurzu usuwania farby i wygładzania powierzchni, nie jest już problemem.

Wydajną pracę zdzierakiem Skil Tornado 8100 zapewnia poziom obrotów (2600 obrotów/min), a niskie zużycie energii moc urządzenia (550 W). Skuteczna i efektywna praca narzędziem wymaga ustawienia go pod kątem 5° do obrabianej powierzchni materiału (patrz rysunek PT15e-05.14). Nie należy dociskać końcówki całą powierzchnią do materiału.

 Skil Tornado 8100 poradzi sobie z polerowaniem gładkich powierzchni, takich jak na przykład felgi samochodowe. Fot. Skil

Skil Tornado 8100 poradzi sobie z polerowaniem gładkich powierzchni, takich jak na przykład felgi samochodowe. Fot. Skil

Zdzierak Skil Tornado (numer katalogowy F0158100AC) dostępny jest w zestawie zawierającym pełną gamę osprzętu (mocowane na rzep papier ścierny i wełnianą tarczę do polerowania, a także szarą tarczę ścierną z tworzywa sztucznego do jednoczesnego usuwania na przykład rdzy lub farby i wykańczania powierzchni) oraz praktyczną torbę do przechowywania i transportu narzędzia.

Sugerowana cena brutto zdzieraka Skil Tornado 8100 wynosi 349 PLN.

 

Źródło
 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 730  razy.