Pralka jak smartfon

Pralki Samsung Crystal Blue (WF10H9600EW) nie pomylimy z żadnym innym – nie ma pokręteł ani szuflady na detergenty.

Innowacyjny projekt, według którego powstała ta pralka zakłada, że wszystkie opcje i programy wybieramy na dużym panelu sterowania. Kolorowy, 5-calowy ekran dotykowy ekran LCD to rewolucyjne rozwiązanie, dzięki któremu wybór programu jest łatwy jak nigdy dotąd. Obsługa pralki jest  porównywalna do obsługi smartfona– przesuwamy obrazy, a opcje, na które się decydujemy, wybieramy dotykowo. Sterowanie jest niewykle intuicyjne – nie trzeba czytać żadnych instrukcji, aby zrozumieć, jak to działa. Piękne kolorowe obrazy tapet i nazwy programów, takie jak Ogród, Kuchnia czy Dziecko nie pozostawiają wątpliwości, do jakiego typu ubrań najlepiej je stosować.  Jeśli jednak lubimy sami decydować o szczegółach (takich jak temperatura prania czy prędkość wirowania), możemy stworzyć własny program oznaczony jako Ulubione. Pralka pamięta, jakie programy lubimy najbardziej. Zobaczymy je wybierając opcję Najczęściej używane.

ww10h9600ew-003-r-perspective-open-white

Dzięki dużemu ekranowi zbędne są pokrętła. Obok ekranu są tylko dwa przyciski. W porównaniu do poprzednich modeli, drzwiczki zostały powiększone (maja teraz średnicę 52 cm). Wyposażone są dodatkowo w metalowe zawiasy, przez co kąt ich otwarcia wynosi 180 stopni. Dużo łatwiej dzięki temu wkładać i wyjmować pranie.

Pralka Samsung WF10H9600EW może być zdalnie sterowana. Wystarczy mieć dostęp do internetu przez Wi-Fi oraz tablet lub smartfon z aplikacją Smart Control dostępną w wersjach dla iOS Apple i Android.

Dotknięcie ekranu w smartfonie lub tablecie wystarczy, by zdalnie wybrać i ustawić programy prania, uruchomić lub zatrzymać cykl oraz monitorować postęp prania.

Włączając pranie nie musimy pamiętać za każdym razem o dodawaniu detergentu. Robimy to raz na kilkanaście razy! Po otworzeniu drzwiczek widzimy pojemnik, do którego wlewamy zapas płynu. Pralka sama waży włożone do bębna ubrania i mierzy stopień ich zabrudzenia, a następnie na tej podstawie pobiera odpowiednią ilość detergentu. Jest to możliwe dzięki systemowi Optimal Auto Wash, który wykorzystuje cztery inteligentne czujniki do dozowania właściwej ilości detergentu.

Sugerowana cena detaliczna pralki Samsung Crystal Blue WF10H9600EW wynosi 7999 PLN.

Źródło

 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 815  razy.