Na jesienne słoty… myjka SKIL 0761

Koniec lata nie musi oznaczać końca naszej aktywności na świeżym powietrzu. W wyzwaniach związanych z utrzymaniem w czystości sprzętów ogrodowych, roweru czy samochodu z pomocą przyjdzie myjka wysokociśnieniowa. SKIL 0761 szybko przywróci im idealny wygląd po spotkaniu z jesiennym deszczem i błotem.

 

Myjka SKIL 0761 ma wiele zalet. Przy niewielkim rozmiarze i wadze gwarantuje dużą moc (1400 W) i wysokie ciśnienie (105 bar). Te parametry sprawiają, że praca myjką jest łatwa i wydajna. Dzięki SKIL 0761 szybko oczyścimy sprzęty ogrodowe zabrudzone przez jesienny deszcz, umyjemy zabłocony rower czy samochód.

Myjka wysokociśnieniowa SKIL 0761. Fot. SKIL

Myjka wysokociśnieniowa SKIL 0761. Fot. SKIL

Pomoże nam ona także dokładnie wyczyścić wszystkie meble i akcesoria przed przeniesieniem ich do miejsca, które zapewni ochronę w zimie. Zadbane poczekają tam na pierwsze promienie wiosennego słońca.

 

Wytrzymała pompa z aluminium i duży zasięg działania

Wielkim atutem myjki SKIL jest zastosowana w niej pompa aluminiowa. W odróżnieniu od pomp plastikowych, stosowanych często w innych myjkach, gwarantuje ona znacznie dłuższy okres użytkowania urządzenia. SKIL 0761 wyposażono w pięciometrowy wąż i takiej samej długości kabel zasilający. Dodając do tego długość lancy uzyskujemy zasięg pracy na poziomie aż 11 metrów – w większości małych i średnich ogrodów rozwiązuje to problem konieczności posiadania kilku miejsc do jej podłączenia.

 Myjka SKIL ma też kompaktową konstrukcję i przemyślany sposób przechowywania akcesoriów. Urządzenie jest częścią systemu „Easy Storage” opracowanego przez markę SKIL. Oznacza to, że wyjątkowo łatwo je przechować, nawet na niewielkiej powierzchni – dzięki specjalnemu uchwytowi znajdującemu się w zestawie, myjkę możemy łatwo zamontować w dostępnej przestrzeni.

 

Źródło
 

Porównaj ceny w porównywarkach:

cena od 262,00 zł w


cena od 292,00 zł w


cena od 265,00 zł w


 
 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1670  razy.