Kosiarka do ogródków w miastach

Kosiarka Skil 0713 jest idealnym narzędziem do prac wykonywanych w małych przydomowych ogródkach, na balkonach i ogrodach dachowych – podczas przechowywania zajmuje o połowę miejsca mniej niż klasyczne kosiarki elektryczne.

Kosiarki są zazwyczaj największymi narzędziami ogrodowymi, dlatego ich przechowywanie bywa kłopotliwe. W modelu 0713 zastosowano system Skil Easy Store, który pozwala na ustawienie kosiarki w pozycji pionowej bezpośrednio pod ścianą i zaoszczędzenie w ten sposób ponad 50% miejsca w porównaniu z klasycznymi kosiarkami elektrycznymi.

Nowa kosiarka jest niedrogim i bardzo prostym w obsłudze urządzeniem wyposażonym w silnik o mocy 1300 W. Dzięki znajdującemu się przy osi kół regulatorowi wysokości koszenia, umożliwia uzyskanie optymalnej wysokości trawy (do wyboru są trzy ustawienia: 20, 40 i 60 mm). Oferuje szerokość koszenia 33 cm i jest wyposażona w duży 30-litrowy pojemnik na trawę, który w razie potrzeby można łatwo zdemontować i opróżnić, więc zapewnia długą i wydajną pracę.

Fot. Bosch

Fot. Bosch

Sugerowana cena brutto kosiarki Skil 0713 (numer katalogowy: F0150713AA) wynosi 389 PLN.

 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 450  razy.