Gorące napoje z Tassimo Joy

Tassimo JOY jest zawsze w centrum uwagi i zbliża do siebie ludzi. Szeroki wybór smaków sprawi, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie – zaczynając od perfekcyjnego, trójwarstwowego latte czy puszystego cappuccino Jacobs, poprzez esencjonalne espresso Carte Noire, a kończąc na słodkiej czekoladzie Milka i herbatach Twinings.  Każdy z tych napojów może zostać błyskawicznie przyrządzony przy pomocy tylko jednego przycisku.

131004-TASSIMO-Broszura-134411-v19-s02-03-grafika.indd

Nowy model Tassimo JOY jest przede wszystkim niezwykle funkcjonalny. Niewielkich rozmiarów ekspres kryje w sobie duży, wyjmowany pojemnik na wodę o pojemności blisko 1,5 l, dzięki czemu przyrządzimy kilka napojów jeden po drugim bez konieczności uzupełniania wody.

JOY to także inteligentne i szybkie przygotowywanie ulubionej kawy, czekolady, czy herbaty. Ekspres wyposażony w nowatorski INTELLIBREW™ system odczytywania kodów kreskowych z kapsułek T-DISC, sam dostosowuje odpowiednią ilość wody, czas i temperaturę parzenia do konkretnego napoju. Jedyne, o co musimy zadbać, to włożyć wybraną kapsułkę T-DISC do urządzenia i nacisnąć jeden przycisk.

tassimo-joy

Nowy model Tassimo JOY wyróżnia także szereg innych cech, które istotnie wpływają na wygodę korzystania z urządzenia. Jedną z nich jest program automatycznego czyszczenia i odkamieniania, dzięki któremu konserwacja ekspresu staje się wyjątkowo łatwa. W przyrządzaniu mniejszych lub większych napojów pomoże natomiast regulowana podstawka, którą łatwo dostosować do wysokości filiżanki lub kubka, z których lubimy pić espresso, czy Chai Latte. Po ich przygotowaniu urządzenie samo zadba o to, by się wyłączyć, oszczędzając przez to energię elektryczną. Funkcją przyczyniającą się do ochrony środowiska jest Auto shut off.

 

Źródło
 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 602  razy.