Czyste cięcie tarczami Expert for Steel

Nowe tarcze pilarskie Bosch „Expert for Steel“ wyróżniają się bardzo długą żywotnością i czystym cięciem stali. Właściwości te są zasługą wyjątkowej technologii „Lock Technology”, która gwarantuje bardzo mocne i trwałe połączenie zębów z korpusem tarczy.

tarcze pilarskie Bosch

 

Dzięki specjalnej geometrii zęby są głębiej osadzone w korpusie i bardziej odporne na złamanie. Użytkownicy profesjonalni, np. hydraulicy, ślusarze lub monterzy instalacji sanitarnych i grzewczych, mogą pracować jedną tarczą pilarską dłużej i z większą precyzją – bez konieczności częstej wymiany tarczy.

Nowe tarcze pilarskie przeznaczone są do cięcia wszystkich najpopularniejszych materiałów stalowych, np. profili, prętów profilowanych, prętów pełnych lub rur. Tarcze dostępne są w dziesięciu wersjach o różnej wielkości, z różną liczbą zębów i przeznaczone są do pilarek tarczowych oraz do ukośnic do cięcia metalu.

 

Łatwiejsza i cichsza praca tarczy przy niskim poziomie drgań

 

Specjalna powłoka „Proteqtion“ minimalizuje tarcie, dzięki czemu tarcza nie nagrzewa się w trakcie pracy. Dodatkowo, powłoka chroni tarczę przed korozją. Korpus tarczy jest wykonany ze stali o twardości HRC 46. Wycinane laserem szczeliny dylatacyjne gwarantują wysoką stabilność tarczy oraz łatwiejszą i cichszą pracę przy niskim poziomie drgań. Dodatkową sztywność zapewnia pierścień obiegowy, który zabezpiecza tarczę przed odkształceniami wskutek ciepła emitowanego podczas pracy.

Najlepsze rezultaty pracy można uzyskać stosując tarcze pilarskie „Expert for Steel” z nową piłą do cięcia stali Bosch GCD 12 JL Professional, która zapewnia wyjątkowo precyzyjne cięcie stali przy praktycznie całkowitym braku iskrzenia.

Tarcze pilarskie Bosch „Expert for Steel“ są już dostępne w sprzedaży w sugerowanych cenach detalicznych brutto od 226,74 zł za tarczę o średnicy 160 mm do 552,05 zł za tarczę o średnicy 355 mm.

 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 915  razy.