Cichy i skuteczny NaviBot Corner Clean

Idealnie wyczyszczone kąty mieszkania? Do tej pory inteligentne odkurzacze nie radziły sobie z tym najlepiej. Tymczasem najnowszy Navibot Corner Clean firmy Samsung sprząta dokładnie nawet w trudno dostępnych miejscach. W dodatku robi to cicho i szybko.

Najnowszy odkurzacz firmy Samsung został zaprojektowany w sposób umożliwiający optymalną pracę. Urządzenie ma zaledwie 8 cm wysokości, przez co wjedzie pod większość łóżek, komód czy kredensów i wyczyści powierzchnię pod nimi. Bez trudu pokona też listwy podłogowe o wysokości nawet półtora centymetra. Navibot Corner Clean ma osiem trybów czyszczenia, w tym tryb Turbo przeznaczony do sprzątania dywanów i mocno zabrudzonych miejsc. Dzięki czujnikowi Dust Sensor NaviBot wykryje mocniej zabrudzone powierzchnie i wyczyści je z wyjątkową starannością . Wysuwające się szczotki boczne umożliwią odkurzanie kątów i wszelkich innych ciężko dostępnych miejsc.

da-navibot-cornerclean-vr10f71-4

NaviBot jest wyjątkowo cichy. Poziom głośności pracy wynosi zaledwie 60 dB(A), dzięki czemu gdy sprząta możemy swobodnie rozmawiać przez telefon lub oglądać telewizję. Navibot może też sprzątać, gdy nas nie ma w domu, ponieważ wcześniej można ustawić harmonogram pracy urządzenia. Wtedy określonego dnia, o wybranej przez nas godzinie NaviBot sam zacznie pracować. Gdy wrócimy, podłogi będą lśniły czystością.

da-navibot-cornerclean-vr10f71-5

Precyzyjnie i uważnie

Najnowszy robot firmy Samsung z systemem Visionary Mapping Plus dzięki wbudowanej kamerze cyfrowej tworzy i zapamiętuje wirtualną mapę domu, rejestrując do 30 klatek na sekundę. Następnie dwa procesory przetwarzają dane i obliczają położenie odkurzacza względem przedmiotów, mebli oraz bazy dokującej.

Dodatkowo 43 czujniki zapobiegają kolizjom, pozwalają omijać przeszkody i kable oraz zabezpieczają przed upadkiem ze schodów. Gdy urządzenie zacznie się rozładowywać, najkrótszą trasą dojeżdża do stacji dokującej. Na nowo ładuje baterie a następnie wraca do pracy w miejscu, w którym przerwał odkurzanie i zaczyna sprzątać dalej. Ze wszystkim radzi sobie sam, dlatego my w tym czasie możemy zająć się przyjemniejszymi rzeczami.

 

Navibot Corner Clean jest już dostępny w ofercie firmy Samsung Electronics Polska. Sugerowana cena detaliczna: 2999 PLN

Źródło

Poznaj inne modele tego odkurzacza:

Samsung Navibot SR8855

samsung-navibot-sr8855

samsung-navibot-sr8875

Samsung NaviBot SR8875

Samsung SR8980 NaviBot S

samsung-sr8980-navibot-s

 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 601  razy.