5

Kamień elewacyjny Roma Sahara Stone Master

Cena  58,05 
Kamieniem elewacyjnym Roma można w niezwykły sposób udekorować łazienkę, pokój dzienny bądź ozdobić nim elewację domu. Produkt ten wykonany jest z betonu zapewniając trwałość i przydatność na lata. Oferowany kolor to Sahara. W opakowaniu znajdują się 24 sztuki, co daje możliwość pokrycia 0,62 m2.

4

Kamień dekoracyjny Locarno Grafit Stone Master

Cena  70,89 
Kamień dekoracyjny Locarno Grafit marki Stone Master znakomicie nadaje się do funkcjonalnego wystroju wnętrz pomieszczeń. Dzięki optymalnemu wykończeniu, jest przyjemny w dotyku i wygodny w użytkowaniu. Wykończenie w barwie grafitowej znakomicie maskuje powstające zabrudzenia oraz pozwala na dowolną aranżację. Szerokość i długość kamienia to odpowiednio 12,5 cm oraz 37 cm. Produkt jest niezwykle trwały, co potwierdza także jego grubość równa 2 cm. W opakowaniu ważącym 8 kg znajduje się 12 identycznych kamieni.

3

Kamień elewacyjny Stone Master - Loft Brick biały

Cena  70,90 
Szeroka paleta kolorystyczna Loft Brick pozwala na swobodę zastosowań, bez względu na stylistykę wnętrza oraz elewacji domu. Oryginalnego wyrazu linii Loft Brick dodaje wyrazista spoina kamienia. Jej nietuzinkowy wygląd pozwala na zrealizowanie najróżniejszych stylizacji architektonicznych, niezależnie czy będzie to pokój dzienny, jadalnia lub gabinet. Kolekcja Loft Brick doskonale sprawdza się zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i nowoczesnych.

2

Kamień elewacyjny Landhouse żółty Stone Master

Cena  79,98 
Okładzina dostępna w odcieniach słonecznego melanżu, stanowi szczególnie dobrą propozycję dla elewacji stylizowanych domków oraz budynków architektury zabytkowej. Kamień ten sprawdza się również w typowo miejskiej, silnie zurbanizowanej przestrzeni.

1

Kamień elewacyjny Roma Grafit Stone Master

Cena  64,50 
Doskonały sposób na stworzenie niepowtarzalnej atmosfery. Pozwala na niezwykłą swobodę projektową i realizacyjną, zarówno we wnętrzach minimalistycznych, oszczędnych w detal jak i przestrzeni o klasycznej stylistyce.
W opakowaniu znajdują się płytki, z których można ułożyć 0,62 m2. Płytki mają różne wymiary: 180x90 mm, 245x90 mm, 325x90 mm, 395x90 mm.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen nokaut.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: TOP5, Rankingi do budowy i remontów
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2777  razy.