Deski podłogowe pomagają osiągnąć wyjątkowo elegancki i reprezentacyjny wygląd podłogi. Oprócz palety kolorystycznej warto zwrócić uwagę na grubość i układ desek podłogowych.

Z całą pewnością produktami godnymi uwagi są deski podłogowe trójwarstwowe. Taki parkiet jest niezwykle odporny na ścieranie, a więc stanowi inwestycję na długie lata. Deski podłogowe Pokryte lakierem UV stanowią nie tylko interesujący element dekoracyjny, ale także charakteryzują się wyjątkową solidnością. Wybierając deski podłogowe, warto zwrócić uwagę na ścięcie krawędzi (tak zwana faza). Ten zabieg optycznie wydłuża optycznie deskę, nadając jej niezwykłej lekkości oraz głębi.

Montaż desek podłogowych może być prostym i szybkim procesem pod warunkiem, że wybierzemy deski podłogowe wyposażone w funkcjonalności usprawniające montaż parkietu. Deski podłogowe dostępne są w naprawdę wielu wariantach kolorystycznych. Wybór odpowiedniego koloru jest bardzo istotny ze względu na to, że często stanowi on element nadający charakteru całemu pomieszczeniu. Deski podłogowe mogą też rozjaśnić lub optycznie poszerzyć przestrzeń, w której się znajdują.


Ranking najpopularniejszych produktów
Pozycja
Procent odsłon Cena minimalna Cena maksymalna
10 Barlinek Deska Dąb Amazon Grande Pure Barlock
6% 168.15 zł 283 zł
9 Deska Tarasowa Angelim Amorgoso 25x145
7% 25 zł 25 zł
8 Barlinek Deska Podłogowa Warstwowa Dąb Various Advance 1lamel 14x130x1092mm 14mm Dąb
7% 109 zł 127 zł
7 Tarkett Rustic Deska Warstwowa Epoque Dąb Europejski Szczotkowany 1-lamelowa (7876079)
7% 124.76 zł 215.25 zł
6 Barlinek Jesion Lemon Sorbet Grande Smaki Życia Molti 1W1000489
8% 189.05 zł 258 zł
5 DLH Modrzew Syberyjski Deska Tarasowa 27x140mm
8% 15 zł 15 zł
4 Groowa Deska Tarasowa Kompozytowa Wpc Szlifowana Wąsko Ryflowna
9% 47.99 zł 47.99 zł
3 Globalwood Bambus prasowany karbon
11% 79 zł 153 zł
2 Wild Wood Deska Tarasowa Candy WPC
17% 62.5 zł 193 zł
1 Barlinek Dąb szczotkowany family fazowany EXSCLUSIVE olej 130 mm
19% 105.8 zł 203 zł
Prezentacja najpopularniejszych produktów

Globalwood Bambus prasowany karbon

Jedyna trawa z której można wykonywać podłogi. Pochodzi z Chin - głównie południowo-wschodnich.
Nowa technologia produkcji sprawia że podłoga z bambusa prasowanego jest dwukrotnie twardsza od dębu czerwonego i ok. 30% od podłogi Merbau. Technologia ta polega na prasowaniu pod ogromnym ciśnieniem i wagą surowca bambusowego tak, aby całkowicie zmienić jego strukturę wewnętrzną.
Deska powstała w wyniku takiej obróbki nie ma charakterystycznych dla zwykłego bambusa śladów po rocznych przyrostach i wygląda jak deska z litego drewna – zachowując przy tym ogromną twardość i stabilność idealną np. do stosowania w przypadku instalacji ogrzewania podłogowego.
Deskę taką można z powodzeniem odnawiać czyli szlifować, cyklinować a następnie lakierować lub olejować.

Cena od 79 do 153 zł

Wild Wood Deska Tarasowa Candy WPC

Deska Tarasowa WPC Wild-Wood Candy Deska tarasowa WPC to innowacyjny produkt, który łączy w sobie naturalność drewna oraz korzyści płynące z zastosowania nowoczesnej technologi. Dzięki zespoleniu, w wysokiej temperaturze i pod dużym ciśnieniem, włókien drzewnych (60%) z polietylenami HDPE (30%) otrzymano deskę tarasową WPC Wild-Wood, której odporność na wilgoć przewyższa pozostałe produkty kompozytowe i tradycyjne. Deska tarasowa WPC Wild-Wood jest w naturalny sposób odporna na działania szkodników, grzybów i bakterii. Dzięki zastosowanej technologii produkcji idealnie nadaje się do zastosowań zewnętrznych, w szczególności na tarasy i balkony oraz w otoczeniu pomostów, oczek wodnych, basenów, elewacji.

Cena od 62.5 do 193 zł

Barlinek Dąb szczotkowany family fazowany EXSCLUSIVE olej 130 mm

Cechy produktu Jednolamelowa deska z drewna dębowego jest wyjątkowo elegancka i reprezentacyjna. Ten rodzaj podłogi cechuje unikalny odcień, zapewniany przez staranny dobór i selekcję surowca.

Cena od 105.8 do 203 zł


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen ceneo.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi do budowy i remontów
Słowa kluczowe: , ,
Opublikowano 2 lata temu.
Publikacja była czytana: 1180  razy.