5

Foremki do ciastek Halloween Cuisipro

Cena  39,90 
Zestaw trzech foremek do wykrawania ciasteczek lub pierniczków. W skład zestawu wchodzą foremki w kształcie: pajęczyny, głowy Frankensteina, ducha. Foremki służą nie tylko do wycinania, obracając je można na ciasteczku odcisnąć wzór.
Takie ciasteczko samo w sobie będzie już piękne, ale odciśnięty na powierzchni wzór ułatwi zdobienie ciastka lub pierniczka lukrami oraz posypkami. Foremki zostały wykonane z trwałego plastiku, który bez problemu wycina ciastka.
Dodatkowo foremki są bezpieczne dla dzieci, więc można urządzić rodzinne pieczenie. Komplet można złożyć razem, ponieważ są w nich zamontowane magnesy, które utrzymują foremki łącznie, co ułatwia ich przechowywanie.

4

Forma do czekoladowych pralinek Halloween x 12 Pavoni

Cena  39,00 
Pavoni – nowoczesne, kolorowe,silikonowe formy do ciast, deserów,kostek lodu czy mini galaretek o bardzo różnorodnych kształtach wykonane z platynowego silikonu. Można stosować go w bardzo szerokim zakresie temperatur od -40°C do +230°C, w piekarniku, kuchence mikrofalowej czy w zamrażalniku. Bardzo łatwe i bezpieczne w użyciu, można myć w zmywarce, nie trzeba natłuszczać. Formy sprzedawana są w ozdobnym pudełku i świetnie nadają się na prezent.

3

Forma silikonowa 8 babeczek Halloween SILIKOMART

Cena  49,00 
Silikomart – nowoczesne, kolorowe,silikonowe formy do ciast, deserów,kostek lodu czy mini galaretek o bardzo różnorodnych kształtach wykonane z platynowego silikonu. Można stosować go w bardzo szerokim zakresie temperatur od -40°C do +230°C, w piekarniku, kuchence mikrofalowej czy w zamrażalniku. Bardzo łatwe i bezpieczne w użyciu, można myć w zmywarce, nie trzeba natłuszczać. Formy sprzedawana są w ozdobnym pudełku i świetnie nadają się na prezent.

2

Forma czaszki CRAZY SKULL plus gra Halloween Lekue

Cena  49,00 
Silikonowe foremki w kształcie meksykańskiej czaszki, pozwala na wykonanie jednorazowo 9 pralinek, kostek lodu, czy ciasteczek. Idealna na Halloween, ale nie tylko!
Forma Crazy Skull powstała w wyniku współpracy marki Lekue i barcelońskiego cukiernika Christiana Escriby.
Do zestawu dołączona jest gra planszowa Crazy Skull, kostka kartonowa i książeczka z przepisami na pralinki. Uczestnicy zabawy wspólnie przygotowują słodkości, wśród których znajduje się jedna lub kilka o innym smaku, np. chilli. Gracze rzucają kostką, a los decyduje, kto zje ‘szaloną pralinkę’.

1

Forma do babki 3D PUMPKIN dynia Halloween Lekue

Cena  111,00 
Forma do wypieków w kształcie dyni. Idealna na Halloween!
Wykonana z trwałego silikonu z zapobiegającą przywieraniu powłoką. Tworzywo elastyczne.
Silikon z dodatkiem platyny jest odporny na wysokie i niskie temperatury ( - 60 do +260 stopni C ). Jest trwały i higieniczny. Dzięki powłoce bakterie ani żywność nie przywierają do formy.
Formę Pumpkin można używać w piekarniku, kuchence mikrofalowej, a także w lodówce i zamrażalniku.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen nokaut.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi do kuchni, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 2487  razy.